0 מוצרים
סה"כ:
המשך קניות
לקופה

בושם אברקרומבי לגבר Abercrombie & Fitch Fierce Cologne 200ml edc for men

בושם אברקומבי לגבר אנד פיץ’ פירס קולון לגבר 200 מ"ל אדק.
הבושם המוביל ביותר בעל ריח משכר וזבכות הריכוז הגבוה במיוחד של אברקרומבי עם הריח שנשאר זמן רב.
חברת האופנה האמריקאית השיקה את הבושם בעל הריח המיוחד שמשכר נשים.
בושם אברקרומבי אנד פיץ’ פירס לגבר במחירים מיוחדים רק ללקוחות דיל קוסמטיקס.
שאל אותנו על מוצר זה
למה לקוחות קונים אצלנו:
  • משלוח חינם בדואר רשום 
  • קניה מאובטחת  
  • שירות לקוחות מהיר ומקצועי 
מחיר: 569 ₪
משלוח חינם
משלוח חינם בדואר רשום: 0 ₪
זמן אספקה: 7 ימי עסקים

מידע נוסף

 

לוגו חברת אברקרומבי

בושם אברקרומבי - אל תסתכלו בקנקן 

 

רבים יגידו כי העיצוב של בקבוק הבושם של חברת האופני האמריקאית הוא לא הבושם המעוצב ביותר שראו אלא מדובר בבושם יחסית עם עיצוב פשוט אבל מה שמכיל בתוכו הבושם הוא ניחוח מיוחד שלא דומה לאף בושם לגבר שהכרתם עד עכשיו, לכן רבים רוכשים את הבושם גם מבלי להריח אותו אלא רק כי שמעו עליו לא מעט תגובות טובות. 

 

הבושם המיוחד בזכות התרכובות שלו מתאים לכל אחד ללא הבדלים ברמות ה PH שאלו רמות החומציות בגוף והן משתנות מאחד לשני ובושם אברקרומבי הוא מהבשמים הבודדים שמתאמים לכל רמת PH. 

אז אולי העיצוב של הבקבוק לא הכי מיוחד אבל הריח שלו מיוחד מאוד והריכוז הגבוה משאיר את הבושם זמן ממושך על העור 

 

אברקרומבי לגבר

בושם אברקרומבי - הריח שמשגע נשים 

 

אז אני לא יודע איך תקבלו את זה אבל אם נסתכל על האבולוציה כמה אלפי שנים אחורה כולנו סוג של חיות. אני בטוח שלכל אחד יש גם כמה חברים שרואים עליהם את זה יותר מאשר אחרים אבל בכל זאת זה לא פוגע בעובדה שכולנו חיים בזכות האינסטינקטים החייתם שדורות של אבולוציה הטמיעו בנו והם פועלים על המוח של כל אחד מאיתנו לפעמים גם באופן לא מודע. 

 

בשנים האחרונות חלה עלייה במגמה של חקירת עניין חוש הריח ותתפלאו לגלות שישנה השפעה רבה של חוש הריח על המיניות וגם היא רבה יותר מה שאתם חושבים. 

 

קצת רקע בביולוגיה :

 

אנו בני האדם בדיוק כמו בעלי החיים מפזרים פרומונים, שזהו סוג של הורמונים שעליהם יש מסרים, תחשבו רגע על הכלב שלכם כשאתם מוציאים אותו לטיול ושימו לב שהוא ניגש להריח ישבנים של כלבים אחרים, וזה בגלל שמשם הכלבים מפרישים את הפרומונים שלהם. (כן יש להם ריח שאומר משהו לכלב, מעבר לזה שלנו זה אומר שזה ריח לא נעים). הפרונים האלו הם כמו נגיד תעודת זהות או כרטיס ביקור של כל כלב.

כאשר קולטים את הפרונונים האלו מגיע למוח מסר. אותו מסר מגיע לאיזור במוח שנקרא החלק האולפקטורי והחלק הזה צמוד לאותו חלק במוח שאחראי על ההנאה המינית וכנראה שיש בינהם תקשורת, זה לא בהכרח אומר שטיפול בבעיות תפקוד מיני הוא דרך ריחות או שמי שחסר חוש ריח (טטרן) יסבול גם מתפקוד מיני. 

 

מוח אברקרומבי

 

אז גברים יקרים שימו לב כי אחרי מחקרים רבים הראו כי הריחות משפיעים אצל נשים בצורה מאוד משמעותית בבחירת בן זוג ולכן נשים מתחילות מהצוואר, אז שמתם בושם שאותה אישה ממש אהבה הסיכוי שלכם גדל במיוחד. 

לפי הנתונים שלנו בדיל קוסמטיקס הריחות שנשים אוהבות במיוחד אלו ריחות כמו שוקולד, פריחת לימון וקינמון. אבל חשוב להדגיש שריח הוא ענין אינדיודואלי.

ריחות נסופים שיכולים לשגע נשים הם ריחות אורנים, אבל עצרו רגע לפני שאתם רצים לתוך בריכת שוקולוד בכדי להתבשם חשוב גם להדגיש שישמוש בדברים נוספים על הגוף עלולים לערבב ריחות ולכן חוש הריח יהיה משפיע מאוד כאשר האווירה רגועה.

 

סיכום ביניים : 

 

אז מה קשור עניין הריחות ואברקומקבי ? הלוגו של חברת אברקרומבי הוא אייל צפוני הריח שנמצא כריח מעורר מינית חזק במיוחד נמצא בפרומונים של אייל צפוני והוא נמצא בשימוש בהרבה מאוד תכשירים. 

(האמת שאותי אישית זה קצת מטריד שמישהו החליט לבדוק אם ריח של אייל צפוני עושה לו את זה).

 

נכון כמו כל דבר טוב גם הריחות של בשמים מתנדפים אחרי פרק זמן מסוים ואילו הבושם של אברקומבי הוא בעל ריכוז גבוה במיוחד מה שגורם לריח להישאר הרבה מאוד זמן. 

 

ועכשיו נסכם : 

 

אז נכון הריח עושה את שלו, וכמו שיש ריחות שהם מושכים יש גם ריחות שדוחים לכן המלצה קטנה אם אתם יוצאים לדייט עם בחורה או בחור (כל אחד וההעדפה שלו, לא שיש לי משהו נגד זה) מומלץ להימנע מלאכול מאכלים חריפים ולהימנע מאכילת בשר, זה מוכח שהריחות הטבעיים של צמחונים הם טובים יותר, וכמובן להימנע מאכילת בצל וכל מיני תערובות של שום למינהם. 

אז נכון שאין נוסחת קסם שבגלל נשים ישר יפלו לרגלים שלכם אבל בושם איכותי וטוב בהחלט יכול להיות ערך מוסף מאוד משמעותי בעיני הרבה מאוד נשים. 

 

אברקרומבי לגברים